Elan Бустер-концентрат 07 ORANGE Eyebrow 20 мл

  • Elan
  • Артикул: 2801

Elan Бустер-концентрат 07 ORANGE Eyebrow 20 мл

  • Elan
  • Артикул: 2801

 Бустер-концентрат «Eyebrow Tint Colour Booster», 07 ORANGE – інноваційна розробка бренду ELAN professional line – одна зі складових авторської системи фарбування брів SMART BROW TINTING SYSTEM.

Бустер-концентрати (підсилювачі кольору фарби для брів) були розроблені з метою:

  • надання кольорам основної палітри фарби додаткової глибини та більшої насиченості;
  • розширення діапазону відтінків;
  • корекції чи усунення небажаних колірних нюансів.

 Бустери-концентрати розроблені спеціально для змішування з основною палітрою фарби для брів "Deep Brow Tint" 04 ICY та 05 SPICY ТМ ELAN professional line, але також можуть бути використані в комбінації з фарбами для брів іншого виробника за умови володіння базовими знаннями колористики.

Спосіб застосування: Змішайте фарбу для брів «Deep Brow Tint» ТМ ELAN professional line з окислювальною емульсією 3% у пропорції 1:1 у неметалевій ємності, використовуючи мірну ложку, яка входить до комплекту. Якщо є потреба надати кольорам основної палітри фарби додаткової глибини та більшої насиченості або створити новий відтінок, використовуйте бустер-концентрат «Eyebrow Tint Colour Booster» ТМ ELAN professional line в кольорі 06 INDIGO або 07 ORANGE відповідно до пропорції змішування:

Фарба для брів (49 %) + окислювальна емульсія (49 %) + бустер-концентрат (2 %) = суміш для фарбування (100 %)

Увага! Чим більше використовується бустера-концентрату, тим ближче буде фінальний відтінок до кольору бустера (синього або помаранчевого).

 Нанесіть барвник на брови згідно з побудованою формою. Залежно від бажаного результату залиште фарбу на 5-10 хвилин. Після закінчення зазначеного часу змийте залишки фарбуючої суміші за допомогою ватного диска, змоченого водою. Якщо суміш, що фарбує, вийшла за межі бажаної форми – приберіть зайве ватяною паличкою, змоченою в «Тонік для зняття фарби зі шкіри» («Skin color remover») ТМ ELAN professional line.

Об'єм: 20 мл

Інструкція у комплекті.

Країна-виробник: Україна

Купити Elan Бустер-концентрат 07 ORANGE Eyebrow 20 мл в Україні, у Харкові, купити в Києві.

190 грн
В наявності
100% гарантія оригінальна продукція

Способи доставки

Доставка “Нова Пошта”
Доставка “Justin”
Доставка “Укрпошта”

Способи оплати

Apple Pay
Картою “Master Card”
Картою “Visa”
Готівкою при самовивозі