ELAN Окислювач 3% 30 мл

  • Elan
  • Артикул: 3214

ELAN Окислювач 3% 30 мл

  • Elan
  • Артикул: 3214

Залежно від процедури, використовуйте окислювач 3% ТМ ELAN professional line у ​​таких пропорціях:

 Гель-фарба для брів «ЕАМ» з окислювачем: змішайте гель-фарбу з окислювачем в пропорції 1:1 в неметалевій ємності.

Ультрамаринова пудра для освітлення брів
Освітлення брів з використанням техніки LIGHT (освітлення волосків брів на 1-2 тони): змішайте ультрамаринову пудру з окислювачем в пропорції 1:3 (одна частина пудри і три частини окислювача).

Освітлення брів з використанням техніки INTENSE (освітлення волосків брів на 3-5 тонів): змішайте ультрамаринову пудру з окислювачем в пропорції 1:2 (одна частина пудри і дві частини окислювача).

ВАЖЛИВО! Більш детальну інформацію про використання окислювача 3% з вищевказаними продуктами та проведення процедур фарбування та освітлення брів дивіться в інструкціях щодо їх застосування.

ЗАПОБІЖНІ ЗАХОДИ:

Перед використанням необхідно виконати тест на алергічну реакцію: змішайте по 2 краплі гель-фарби/невелику кількість пудри та окислювача, нанесіть суміш на невелику ділянку шкіри ліктьового згину за 48 годин до використання. Якщо не з'явиться почервоніння, припухлість або подразнення на шкірі, починайте процедуру фарбування або освітлення брів.

Містить перекис водню. Використовуйте захисні рукавички. Не використовуйте металеві предмети під час використання продукту. Не використовуйте при підвищеній чутливості до компонентів засобу. Уникайте контакту з очима та порожниною рота. При попаданні в очі або ротову порожнину негайно промийте їх водою. У разі потреби проконсультуйтеся з лікарем. Не використовуйте на відкритих ранах.

Склад: AQUA, CETEARYL ALCOHOL, HYDROGEN PEROXIDE, LAURETH-2, CETEARETH-20, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, POLYSORBATE 20, PHOSPHORIC ACID, PENTASODIUM PENTETATE.

Країна-виробник: Україна

Купити ELAN Окислювач 3% 30 мл в Україні, у Харкові, купити в Києві.

170 грн
Немає в наявності
100% гарантія оригінальна продукція

Способи доставки

Доставка “Нова Пошта”
Доставка “Justin”
Доставка “Укрпошта”

Способи оплати

Apple Pay
Картою “Master Card”
Картою “Visa”
Готівкою при самовивозі