Elit-lab Цукрова паста для депіляції 300 мл

Elit-lab Цукрова паста для депіляції 300 мл

 Паста для шугарингу Elit Lab Epil Shine - матеріал середньої щільності, комфортний та легкий у використанні. З додавання золотистого пігменту (харчового пігменту Шиммер). Її дуже люблять косметологи за універсальність, оскільки таким матеріалом можна видаляти волосся на будь-якій ділянці тіла та працювати навіть без попереднього розігріву.

При цьому виробник вказує на такі нюанси: якщо температурні умови в кімнаті 23-24 градуси, то необхідності нагрівання пасти немає; якщо температура нижче 22 градусів, пасту рекомендується розігріти протягом 5 секунд у мікрохвильовій печі; якщо в приміщенні спекотно, температура вища за 26 градусів, то банку з пастою краще попередньо помістити в холодильник на 10 хвилин.

Не містить штучних барвників та ароматизаторів! Є 100% натуральним продуктом.

Об'єм: 300 мл

Як застосовувати: надягти рукавички, відокремити потрібну кількість пасти, розім'яти, сформувати робочий матеріал для процедури. Повільним, плавним рухом проти зростання волосся, ретельно і щільно ковзаючи по кожному покриву, нанести пасту. Потім виконати швидкий та різкий відрив у напрямку зростання волосся, натягуючи шкіру.

Під час процедури робочий фрагмент пасти може світлішати і біліти. Це допустимі зміни та заміни пасти не потрібні.

Країна-виробник: Україна

Купити Elit-lab Цукрова паста для депіляції 300 мл в Україні, у Харкові, купити в Києві.

145 грн
В наявності
100% гарантія оригінальна продукція

Способи доставки

Доставка “Нова Пошта”
Доставка “Justin”
Доставка “Укрпошта”

Способи оплати

Apple Pay
Картою “Master Card”
Картою “Visa”
Готівкою при самовивозі