Italwax Гель охлаждающий после депиляции 250 мл

ГЕЛЬ ПІСЛЯ ЕПІЛЯЦІЇ ITALWAX охолоджуючий - універсальний засіб для зняття больових відчуттів викликаних видаленням небажаного волосся за допомогою цукрової або воскової депіляції. Завдяки вмісту метола, гель швидко охолоджує, заспокоює і знеболює шкіру. Зволожуючі компоненти ГЕЛЯ ПІСЛЯ ЕПІЛЯЦІЇ ITALWAX  приведуть шкіру в тонус, зменшать роздратування і запобігають появі сухості. Завдяки натуральному складу підходить навіть для самої чутливої ​​і схильної до алергічних реакцій шкіри. Ефект оксамитової й ніжної шкіри залишається ще довгий час після нанесення гелю. Легка текстура швидко вбирається і не залишає слідів на одязі.

Спосіб за застосування:

Нанесіть за допомогою дозатора необхідну кількість ГЕЛЯ ПІСЛЯ ЕПІЛЯЦІЇ ITALWAX  на ділянку шкіри, на якому проводилася процедура воскової депіляції або шугарінг. М'яким масажними рухами розітріть засіб по шкірі. Залишки воску легко видаляються разом з надлишком спрею за допомогою сухої серветки або паперового рушника.
ГЕЛЬ ПІСЛЯ ЕПІЛЯЦІЇ ITALWAX можна в обсязі 250мл. Зберігати в сухому прохолодному місці, в щільно закритій оригінальній упаковці. Тільки для зовнішнього застосування.

ItalWax - торгова марка професійних матеріалів для депіляції. Компанія виробляє свої товари на високоякісному обладнанні німецького та італійського виробництва. Сировина використовується для виготовлення всіх продуктів компанії ItalWax відрізняється високою якістю і проходить всі необхідні перевірки і сертифікацію. ItalWax - це гарантія якості проведеної процедури депіляції і впевненість майстра в кінцевому результаті.

Купити Italwax Гель охолоджуючий після депіляції 250 мл в Україні, в Харкові, купити в Києві.



192 грн
В наявності
Способи оплати

Оплата на розрахунковий рахунок - реквізити надаються Менеджером інтернет-магазину.