ItalWax віск Solo GloWax Вишня 400г

Рожева вишня - новий представник сімейства гарячих плівкових восків з різноспрямованим нанесенням. Унікальний блискучий склад, який не містить натуральних смол, робить віск ідеальним навіть для самої чутливої ​​шкіри, схильної до почервоніння.

Спосіб застосування:

1. Розігрійте Glowax в нагрівачі до 38/40 ° С; при оптимальній температурі він буде мати консистенцію рідкого меду. Перед використанням воску нанесіть його на тильну сторону долоні і упевніться, що він не обпікає.
2. Обробіть зону лосьйоном до депіляції і промокніть шкіру. Нанесіть тонкий шар тальку. 3. За допомогою шпателя візьміть необхідну кількість воску і нанесіть його з невеликим тиском; Переконайтеся, що аплікація має однакову товщину по всій її площі. Завершіть нанесення на ділянці, вільному від волосся.
4. Зачекайте поки віск затвердіє (близько 10 секунд). Натягніть шкіру і зніміть віск в напрямку, протилежному нанесення, різким рухом паралельно шкірі. Важливо: не наносите віск на одну і ту ж зону більше двох разів.
5. Після закінчення процедури, нанесіть лосьйон після депіляції Italwax.

Перше використання: перевірте шкіру на алергію, нанесіть віск на тильну сторону руки і дотримуючись всіх інструкція із застосування. Якщо по закінченні 24 годин побічних ефектів не спостерігається, використовуйте продукт на обличчі. Запобіжні заходи: Продукт не повинен бути використаний людьми похилого віку, людьми з діабетом або людьми, які приймають оральні ретиноїди. Під час вагітності можна використовувати віск, але можлива поява синців. Не використовуйте на шрамах, родимках, прищах, роздратованою або обгорілої на сонці шкірі або на шкірі, яка до цього мала побічні реакції при нанесенні депіляційних восків. Проконсультуйтеся з лікарем перед використанням, якщо ви приймаєте будь-які ліки, вливають на стан вашої шкіри, або якщо у вас є які-небудь шкірні захворювання. Зберігайте в недоступному для дітей місці.

Купити  ItalWax віск Solo GloWax Вишня 400г в Україні, в Харкові, купити в Києві.


250 грн
В наявності
Способи оплати

Онлайн-оплата картою на сайті (VISA, MasterCard, ін. Через ApplePay, GooglePay в т.ч.), на розрахунковий рахунок - реквізити надаються Менеджером інтернет-магазину. Готівкою в оффлайн-бутіку при самовивозі.