LASH SECRET состав для ламин Strong A, фл. 5мл

LASH SECRET состав для ламин Strong A, фл. 5мл

Склад А для ламінування вій і брів Strong LASH SECRET у вакуумній баночці 5 мл

Рівень рН 8,5-9,0.

Неперевершений варіант для самих твердих і щільних вій - склад стронг від Лаш Сікрет тепер у вакуумній баночці. Препарат упакований в зручну баночку буде радувати кожного майстра, який цінує якість у всьому. Склад №1 має більш пластичну текстуру, тому він витрачаються набагато економніше. При цьому склад strong діє приблизно в 2 рази швидше, ніж аналоги Restart.Тепер підготовка волосків, а саме розкриття лусочок відбувається за рахунок тиогликолиевой кислоти, яка посилює блокування дисульфідних зв'язків і розм'якшує більше кератиновых структур. Препарат strong А Lash Secret призначений для першого етапу у процедурі по ламінування брів і вій. Тільки правильна підготовка натуральних волосків сприяє глибокому проникненню препаратів і поживних речовин, на яких і тримається вся процедура ламінування.

Найважливіше це те, що склад упакований в вакуумний флакон з диспенсером. Завдяки такій упаковці продукт ізольований від впливу зовнішніх факторів, а саме: вологи, пилу, смітинок і, головне, кисень. Тепер можна не переживати, що склад зіпсується і втратить свої свойст.

Чудово підібраний комплекс з 13 амінокислот глибоко проникає в структуру вії і реконструює волосок зсередини. При цьому цей шикарний мікс компонентів відновлюють поліпептидні зв'язки в кератиновых волокнах, закріплює всередині вії необхідну вологу і поживні речовини.

Найголовніше, що завдяки складу №1 стронг від лаш сікрет волоски викладаються на бігуді дуже просто, швидко і при цьому не пошкоджується структурах.

Час експозиції: 4-5 хвилин ( в залежності від товщини волосків натуральних брів і вій).

Склад препарату: вода, гідрохлорид цистеаміну, тіогліколят амонію, цетиловий спирт, етаноламін, гліцерин, сечовина, моностеарат гліцерину, полікватерніум-10, полікватерніум-28, цистин, L-аргінін, гістидин, аланін, L-пролін, гліцин, лауроіл лізин, метіонін, треонін, L-фенілаланін, тирозин, валін, серин, парфум, бензойна кислота

УВАГА! Засіб не призначений для слабких і тонких вій!
Важливо! Перед проведенням процедури рекомендовано зробити аллергопробу.

Купити  Склад А для ламінування вій і брів Strong LASH SECRET в Україні, в Харкові, купити в Києві.

365 грн 439 грн
В наявності
100% гарантія оригінальна продукція

Способи доставки

Доставка “Нова Пошта”
Доставка “Justin”
Доставка “Укрпошта”

Способи оплати

Apple Pay
Картою “Master Card”
Картою “Visa”
Готівкою при самовивозі