Levissime Eye brow color краска C-4 медный copper

Фарба для брів Levissime Eyebrow є високоякісним продуктом іспанського виробництва і відповідає всім професійним вимогам. Дозволяє виконати стійке перманентне фарбування і не завдає шкоди структурі волосків.

Стійкий колір, гелева текстура, безпеку і комфортне використання - ті переваги, які роблять фарби Levissime відмінним вибором.

Увага! Барвник служить суто для фарбування брів.

Тільки для професійного використання, майстрами, які пройшли необхідне навчання по роботі з професійними продуктами фарбування брів і вій!

Перед використанням, необхідно видалити всі попередньо нанесені барвники, особливо хну для біотатуажу брів, вона може збільшити ризик виникнення алергічних реакцій.

Спосіб застосування: Змішайте, вибраний колір з оригінальним активатором Eybrow Activator 10V (3%) або 20V (6%) в рівних частинах (1 + 1), в залежності від бажаного відтінку. Рівномірно нанесіть барвник на поверхню брови. Час витримки від 5 до 20 хвилин. Змийте водою. Після висихання, обробіть Eyebrow Cleanser.

Об'єм: 15 мл.

Іспанія

Купити Levissime Eye brow color фарба C-4 мідний copper в Україні, в Києві, в Харкові.

130 грн
В наявності
Способи оплати

Онлайн-оплата картою на сайті (VISA, MasterCard, ін. Через ApplePay, GooglePay в т.ч.), на розрахунковий рахунок - реквізити надаються Менеджером інтернет-магазину. Готівкою в оффлайн-бутіку при самовивозі.