Lycojet трояндовий гарячий віск 100 г Lycon (расфасовка)

  • Lycon
  • Артикул: 3426
  • Lycon
  • Артикул: 3426

Сенсаційні технологічно унікальні м'які воски LYCOJET наносять тоньше, чим більшість гарячих восків та незамінники в кожному косметичному салоні. Низькотемпературні воски для обличчя та тіла виключно пластичні, дуже сильні та практично безболізні в застосуванні! LYCOJET обволакують і видаляють волоски довжиною всього одного міліметра!

Воски LYCOJET виключно м'які і можуть бути використані 5 - 6 раз підряд без почуттів дискомфорту та подразнень. Високовиробничі воски LYCOJET ефективні для всіх типів воскової епіляції та незамінні длявидалення коротких жорстких волосків, які можуть залишатися при обробці серій STRIP. Благодаря LYCOJET необхідність у вищипуванні відпадає!

Екзотичний червоний колір має заспокійливу дію ромашки та троянди. Прекрасно підходить для всіх типів воскової епіляції та вивчається для бразильської епіляції.

Доступний обсяг:
100 г

Купити Lycojet трояндовий гарячий віск 100 г Lycon (расфасовка) в Україні, в Харкові, купити в Києві.

165 грн
В наявності
Способи оплати

Онлайн-оплата картою на сайті (VISA, MasterCard, ін. Через ApplePay, GooglePay в т.ч.), на розрахунковий рахунок - реквізити надаються Менеджером інтернет-магазину. Готівкою в оффлайн-бутіку при самовивозі.