Nikk Mole Набор красителей 5 оттенков+оксидант для бровей и ресниц

Барвник для брів Nikk Mole створений для професіоналів, які прагнуть до досконалості. Інноваційна формула фарби з кератину і гіалуронової КИСЛОТОЮ розрахована не тільки для фарбування, але і для догляду за бровами. Завдяки гіалуронової кислоти і кератину, що входять до складу фарби, повністю виключено шкідливий вплив, шкіра і волоски брів виглядають здоровими і доглянутими.

Результат фарбування брів барвником Nikk Mole - це завжди рівномірний і насичений колір. Залежно від тривалості фарбування залежить його інтенсивність. Якщо ви хочете отримати легкий делікатний відтінок, нанесіть барвник на 5 хвилин. Якщо необхідно отримати ефект татуажу - на 10-15 хвилин. Фарба для брів Nikk Mole не змінює свій колір в процесі фарбування, тому ви гарантовано отримаєте саме той відтінок, який вибрали.

Консистенція фарби дуже пластична і м'яка що дозволяє легко працювати з контурами, створювати чіткі графічні лінії, а також працювати у всіх техніках фарбування. Такі властивості барвнику надає унікальна формула, розроблена Мілою Клименко. Попрацювавши з безліччю барвників, вона створила особливий продукт, включивши до його складу гіалуронову кислоту і кератин.

5 відтінків фарби в Лінійці:

  • Світло коричневий
  • Темно коричневий
  • Коричневий
  • Графіт
  • Синяво-чорний

В комплекті: 5 відтінків фарби + кремовий м'який окислювач 3%.

Об'єм: 5туб по 15 мл + оксид 30 мл.

Купити Nikk Mole Набір барвників 5 відтінків + оксидант для брів і вій в Україні, в Харкові, в Києві.

675 грн
В наявності
Способи оплати

Онлайн-оплата картою на сайті (VISA, MasterCard, ін. Через ApplePay, GooglePay в т.ч.), на розрахунковий рахунок - реквізити надаються Менеджером інтернет-магазину. Готівкою в оффлайн-бутіку при самовивозі.