Оплата і доставка

Після оформлення замовлення з Вами зв'язується наш співробітник для уточнення деталей.

Мінімальна сума замовлення для доставки - 200грн. Для доставки з післяплатою - 300грн.

Доставка:

Відправка замовлень здійснюється в усі дні окрім неділі та державних свят.

1) по Україні транспортними компаніями: «Нова Пошта», «Укрпошта», «Justin» за рахунок покупця (при отриманні посилки). 

2) Для Харкова можливий самовивіз. Адреса бутика в розділі КОНТАКТИ.

3) Міжнародна доставка здійснюється транспортною компанією "УкрПошта" після повної оплати замовлення та доставки. Менеджер нашого інтернет-магазину допоможе вам розрахувати суму доставки при оформленні замовлення та повідомить tracking номер, по якому ви зможете відстежити своє замовлення.

Вартість упаковки замовлення транспортною компанією ми не скидаємо на наших клієнтів. Частина доходу йде на закупівлю пакувальних матеріалів. І Ви оплачуєте не доставку + упаковку, як часто в інтернет-магазинах, а тільки доставку.


Оплата: онлайн-оплата карткою на сайті (VISA, MasterCard, ін. через ApplePay, GooglePay в т.ч.). На розрахунковий рахунок - реквізити надаються Менеджером інтернет-магазина. Готівкою в оффлайн-бутику при самовивозі. А також можлива післяплата (за тарифами транспортних компаній, зазвичай 20грн + 2% від суми) при замовленні більш 300грн.

Відгуки можна подивитися на сторінці бутіка в інстаграм: @beautymaster.com.ua

Ще у нас не буває «прихованих» платежів! Ми самі сплачуємо обслуговування свого розрахункового рахунку та банківської карти, а не включаємо комісію в оплату за товар.

При отриманні оплати до 14:00 відправка в той самий день.

 

------------

 

Оплата и доставка

После оформления заказа с Вами связывается наш сотрудник для уточнения деталей.

Минимальная сумма заказа для доставки - 200грн. Для доставки с наложенным платежом - 300грн

Доставка:

Отправка заказов осуществляется во все дни кроме воскресенья и государственных праздников.

1) транспортными компаниями: «Новая Почта», «Укрпошта», «Justin» за счет покупателя (при получении посылки).

2) для Харькова возможен самовывоз. Адрес бутика в разделе КОНТАКТЫ.

3) Международная доставка осуществляется компанией "УкрПошта" после полной оплаты заказа и доставки. Менеджер нашого интернет-магазина помогает вам расчитать сумму доставки при оформлении заказа и сообщит tracking номер, по которому вы сможете отследить свой заказ.

Стоимость упаковки заказа транспортной компанией  мы не скидываем на наших клиентов. Часть дохода идет на закупку упаковочных материалов. И Вы оплачиваете не доставку+упаковку, как у зачастую в интернет-магазинах, а только доставку.

Оплата: Онлайн-оплата картой на сайте (VISA, MasterCard, др. через ApplePay, GooglePay в т.ч.). На расчётный счет - реквизиты предоставляются Менеджером интернет-магазина. Наличными в оффлайн-бутике при самовывозе. А также возможен наложенный платеж (по тарифам транспортных компаний, обычно 20грн+2% от суммы) при заказе от 300грн.

Отзывы можно посмотреть на странице бутика в инстаграм: @beautymaster.com.ua

Еще у нас не бывает «скрытых» платежей! Мы сами платим за обслуживание своего расчетного счета и банковской карты, а не включаем комиссию в оплату за товар. 

При получении оплаты до 14:00 отправка в тот же день.