Оплата і доставка

Після оформлення замовлення з Вами зв'язується наш співробітник для уточнення деталей.

Мінімальна сума замовлення для доставки - 200грн. Для доставки з післяплатою - 300грн.

Доставка:

Відправка замовлень здійснюється в усі дні окрім неділі та державних свят.

1) транспортними компаніями: «Нова Пошта», «Укрпошта», «Justin» за рахунок покупця (при отриманні посилки). Доставка за наш рахунок (по Україні)  при замовленні від 3000 грн.

2) для Харкова можливий самовивіз. Адреса бутика в розділі КОНТАКТИ.

Вартість упаковки замовлення транспортною компанією ми не скидаємо на наших клієнтів. Частина доходу йде на закупівлю пакувальних матеріалів. І Ви оплачуєте не доставку + упаковку, як часто в інтернет-магазинах, а тільки доставку.


Оплата: передоплата на р/рах або картку, а також можлива післяплата (за тарифами транспортних компаній, зазвичай 20грн + 2% від суми . Відгуки можна подивитися на сторінці бутіка в інстаграм: @beautymaster.com.ua

Ще у нас не буває «прихованих» платежів! Ми самі сплачуємо обслуговування свого розрахункового рахунку та банківської карти, а не включаємо комісію в оплату за товар.

При отриманні оплати до 14:00 відправка в той самий день.

 

------------

 

Оплата и доставка

После оформления заказа с Вами связывается наш сотрудник для уточнения деталей.

Минимальная сумма заказа для доставки - 200грн. Для доставки с наложенным платежом - 300грн

Доставка:

Отправка заказов осуществляется во все дни кроме воскресенья и государственных праздников.

1) транспортными компаниями: «Новая Почта», «Укрпошта», «Justin» за счет покупателя (при получении посылки). Доставка за наш счет (по Украине) при заказе от 3000 грн.

2) для Харькова возможен самовывоз. Адрес бутика в разделе КОНТАКТЫ.

Стоимость упаковки заказа транспортной компанией  мы не скидываем на наших клиентов. Часть дохода идет на закупку упаковочных материалов. И Вы оплачиваете не доставку+упаковку, как у зачастую в интернет-магазинах, а только доставку.

Оплата: предоплата на р/сч или карту, а также наложенный платеж (по тарифам транспортных компаний, обычно 20грн+2% от суммы). Отзывы можно посмотреть на странице бутика в инстаграм: @beautymaster.com.ua

Еще у нас не бывает «скрытых» платежей! Мы сами платим за обслуживание своего расчетного счета и банковской карты, а не включаем комиссию в оплату за товар. 

При получении оплаты до 14:00 отправка в тот же день.