RefectoCil краска 3.0 natural brown 15ml

Фарба для вій і брів від RefectoCil - це професійне косметичний засіб, який не шкодить шкірі, структурі волосків і, звичайно ж, очам. Великою перевагою якісної фарби можна назвати тривалість ефекту. Якщо дешеві аналоги вимагає повторної фарбування вже через 3-5 днів, то RefectoCil зберігає насичений колір до 6 тижнів (на волосках!)

Спосіб застосування: безпосередньо перед фарбуванням, змішайте фарбу та RefectoCil Oxidant до кремоподібного стану. Нанесіть фарбу за допомогою спеціальної палички на вії, поки вони не будуть повністю пофарбовані. Потім нанесіть ту ж фарбу або більш світлий відтінок на брови у напрямку їх росту. Час впливу: 5-10 хвилин, в залежності від необхідної інтенсивності відтінку. Після закінчення часу впливу, акуратно зніміть зайву фарбу за допомогою сухого ватного тампона. Потім, за допомогою води і вати, видаліть решту фарби.

Об`єм: 15 мл.

Увага! Тільки для професійного використання.

Купити фарбу RefectoCil коричневу 3.0 в Україні, в Харкові, купити в Києві.

140 грн 150 грн
В наявності
Способи оплати

Онлайн-оплата картою на сайті (VISA, MasterCard, ін. Через ApplePay, GooglePay в т.ч.), на розрахунковий рахунок - реквізити надаються Менеджером інтернет-магазину. Готівкою в оффлайн-бутіку при самовивозі.