Sustaine Blue Gel вторинна анестезія, 35 мл

Sustaine Blue Gel - кращий анестетик для татуювання та перманентного макіяжу на сьогоднішній день.

Sustaine є потужним знеболюючим, знижує чутливість, зменшує кровотечу, підходить для всіх типів шкіри в процедурах, пов'язаних з підвищеним травматизмом шкіри. Цей гель не має запаху і не викликає відчуття печіння часто пов'язаних з іншими анестетиками.

Sustaine Blue Gel - добре зарекомендувала себе вторинна анестезія для татуажу і мікроблейдінга, яка значно підсилює і подовжує дію первинної анестезії. Крім знеболюючого ефекту Сустаін має кровоспинну і протинабрякову дію, а також запобігає появі гематом в області проведення процедури, навіть на самих чутливих місцях.

Спосіб застосування:

Знежирте шкіру спиртовим розчином.
Наносите Sustaine тонким шаром в місці проведення процедури за допомогою ватного тампона або іншого абсорбуючої аплікатора.
Зачекайте 2-5 хвилин, для кращого ефекту від знеболюючого (коли ви бачите біле кільце, що оточує область нанесення, то ця область повністю знеболена).
Ретельно протріть надлишки гелю з області перед продовженням вашої процедури.
Можете приступати до роботи, анестезія діє протягом 2 годин.
Завжди надягайте рукавички під час використання, а також мийте руки і місце проведення процедури до і після завершення процедури. Гель тільки для зовнішнього застосування. Слід проявляти обережність з цим продуктом, уникайте попадання Sustaine в очі або рот. Дізнайтеся у клієнта про можливі алергічні реакції від місцевих анестетиків перед його застосуванням.

Попередження по використанню:

Проведіть тест на алергічні реакції перед використанням.
Зберігайте засіб дотримуючись температурні умови зберігання рекомендовані виробником.
Дотримуйте інструкції по застосуванню.
Ефект знеболення триває до двох годин, проте слід мати на увазі, що повторне нанесення препарату небажано, бо надмірна кількість Сустаін гелю може привести до поганого всмоктуванню пігменту. Перед застосуванням Сустаіна слід провести алергопробу на зап'ясті. Не слід використовувати гель при появі алергічних реакцій.


Склад: 4% лідокаїну, 2% тетракаїну для знеболювання, 0,02% адреналіну для зменшення набряків, гематом і кровотечі.

Купити Sustaine Blue Gel вторинна анестезія, 35 мл в Україні, в Харкові, купити в Києві.

990 грн
В наявності
Способи оплати

Онлайн-оплата картою на сайті (VISA, MasterCard, ін. Через ApplePay, GooglePay в т.ч.), на розрахунковий рахунок - реквізити надаються Менеджером інтернет-магазину. Готівкою в оффлайн-бутіку при самовивозі.