Zara Brows Хна для бровей Perfect Brows black 10г

Гарантує максимально природний результат фарбування, дозволить підібрати ідеальний колір, завдяки змішуванню чорного і коричневого відтінків. Хна сертифікована має натуральний склад, що дозволяє використовувати її вагітним і годуючим жінкам. Подаруйте своїм бровам виняткове фарбування.

Спосіб застосування: Хна розмішується з водою до консистенції середньої густоти. Від консистенції залежить інтенсивність відтінку. Змішування на одне фарбування: 1/5 чайн ложки хни в ємність і з піпетки додати 5 -7 крапель теплої води, вимішати, почекати поки набубнявіє хвилинку, додати ще по необхідності 5 -7 крапель. Вимішати - почекати. Повинна бути консистенція густої сметани.

При змішуванні чорної і коричневої хни Perfect Brows можна отримати відтінки коричневого кольору різної насиченості, що дозволяє підібрати індивідуальний колір для брів з урахуванням кольоротипу зовнішності.

Зберігати хну необхідно в сухому темному місці.

Склад: Листя лавсонії, індігофери, лимонна кислота.

Об`єм: 10 г.

Купити Zara Brows Хна для брів Perfect Brows black 10г в Україні, в Харкові, купити в Києві.

789 грн 928 грн
Немає в наявності
Способи оплати

Онлайн-оплата картою на сайті (VISA, MasterCard, ін. Через ApplePay, GooglePay в т.ч.), на розрахунковий рахунок - реквізити надаються Менеджером інтернет-магазину. Готівкою в оффлайн-бутіку при самовивозі.