LASH SECRET препарат для ламінування C саше

Препарат для ламінування вій Lash Secret «Зволоження + харчування» призначене для заключного кроку процедури ламінування. На цьому етапі виходять глибоке живлення і зволоження.

Завдяки цьому поліпшується не тільки їх зовнішній вигляд, а й внутрішній стан: вії стають більш здоровими, міцними, блискучими, щільними.

Інструкція по застосуванню препаратів для ламінування Lash Secret:

  • Встановіть патчі під очі для того, щоб ізолювати нижні вії.
  • Підберіть і встановіть бігуді необхідного розміру: (S, M або L). За допомогою спеціальної клею прикріпіть бігуді на верхню повіку як можна ближче до війкового ряду.
  • Зробіть викладку вій, використовуючи спеціальний клей, мікробраш, а також багатофункціональний інструмент (пінцет або аплікатор)
  • Нанесіть препарат A «Ліфтинг-бальзам». Його потрібно наносити від кореня до середини вій. Час експозиції в залежності від товщини вій становить від 6 до 10 хвилин. З плином часу витримки акуратно видаліть залишки складу за допомогою ватної палички.
  • Нанесіть препарат B «Об'єм + фіксація» від коренів до середини вій. Залиште на 4-6 хвилин (в залежності від товщини вій клієнта). Залишки видаліть за допомогою ватної палички.
  • Зробіть фарбування вій спеціальною фарбою. Підбирайте відтінок з урахуванням кольоротипу і побажань клієнта. Фарба дозволяє не тільки надати віям колір, але і візуально подовжити їх за рахунок фарбування безбарвного кінчика. Залишки фарби видаліть за допомогою мікробраша.
  • Нанесіть препарат C «Зволоження + живлення» від коренів до кінчиків, використовуючи багатофункціональний інструмент і насадку «міні-пензлик». Видаліть залишки складу за допомогою мікробраша.

Кількість процедур: 4

Термін зберігання: 12 міс

Термін зберігання після відкриття: 4-6 тижнів

Об'єм: 1 мл

Південна Корея

Купити препарат для ламінування C №3 саше LASH SECRET в Україні, в Харкові, купити в Києві.

95 грн
В наявності
Способи оплати

Онлайн-оплата картою на сайті (VISA, MasterCard, ін. Через ApplePay, GooglePay в т.ч.), на розрахунковий рахунок - реквізити надаються Менеджером інтернет-магазину. Готівкою в оффлайн-бутіку при самовивозі.