Lycojet lavender hot wax віск для обличчя і тіла 100г Lycon

  • Lycon
  • Артикул: 3309

Lycojet lavender hot wax віск для обличчя і тіла 100г Lycon

  • Lycon
  • Артикул: 3309

ГАРЯЧИЙ ВІСК LYCOJET LAVENDER HOT WAX

Для короткого і жорсткого волосся

Віск, що не вимагає вищипування! Спеціально розроблений для жорсткого волосся величного пурпурного кольору.

Без жорстокості | Не містить глютен


Повністю розтопіть віск в нагрівачі для воску при максимальній температурі або до 120 ° C (248 ° F). Дайте воску охолонути до густої медової консистенції.
Очистіть шкіру за допомогою засобу для чищення Lycotane Skin Cleanser.
Нанесіть на шкіру легкий шар масла для попереднього нанесення воску, добре втираючи його в шкіру. Видаліть надлишки масла з тканин.
Перед нанесенням воску перевірте віск на внутрішній стороні зап'ястя на комфортну робочу температуру, яка становить близько 60 ° C (140 ° F). Якщо віск здається занадто гарячим, дайте йому знову охолонути.
Наносите віск щільно проти росту волосся плямами з більш повним краєм - для більш легкого видалення воску. Видаліть воскові плями проти росту волосся.
Щоб захистити шкіру під час воскової епіляції, повторно нанесіть Pre-Waxing Oil перед кожним повторним нанесенням гарячого воску.
По завершенні очистіть шкіру засобом для вмивання Lycotane Skin Cleanser, а потім нанесіть засіб Tea-Tree Soothe, щоб заспокоїти і зволожити.
УВАГА: Припиніть використання цього продукту при виникненні будь-яких несприятливих шкірних реакцій. Берегти від очей. Якщо віск потрапив в око, добре промийте великою кількістю чистої води і зверніться до лікаря, якщо подразнення не зникає. Не піддавайте віск впливу відкритого вогню, так як віск легко запалюється. Чи не нагрівайте віск вище 120 ° C (248 ° F). Не слід наносити на шкіру гарячий рідкий віск. Наносите віск тільки при температурі близько 60 ° C (140 ° F), коли він буде мати консистенцію густого меду. Не використовуйте віск на засмаглій шкірі, родимках, варикозному розширенні вен, роздратованій або запаленій шкірі.

Купити Lycojet lavender hot wax віск для обличчя і тіла 100г Lycon в Україні, в Харкові, купити в Києві.


Ключові інгредієнти
Лаванда і ромашка

120 грн
В наявності
100% гарантія оригінальна продукція

Способи доставки

Доставка “Нова Пошта”
Доставка “Justin”
Доставка “Укрпошта”

Способи оплати

Apple Pay
Картою “Master Card”
Картою “Visa”
Готівкою при самовивозі