Nikk Mole саше фарба+окислювач коричневий для брів і вій

Nikk Mole саше фарба+окислювач коричневий для брів і вій

Фарба для брів і вій Nikk Mole з кератином і гіалуроновою кислотою створена для професіоналів, які прагнуть до досконалості. Інноваційна формула продукту розрахована не тільки для фарбування, але і для догляду за бровами. Завдяки гіалуронової кислоти і кератину, що входять до складу фарби, повністю виключено шкідливий вплив, шкіра і волоски брів виглядають здоровими і доглянутими.

Результат фарбування брів барвником Nikk Mole - це завжди рівномірний і насичений колір. Залежно від тривалості фарбування залежить його інтенсивність. Якщо ви хочете отримати легкий делікатний відтінок, нанесіть барвник на 5 хвилин. Якщо необхідно отримати ефект татуажу - на 10-15 хвилин. Фарба для брів Nikk Mole не змінює свій колір в процесі фарбування, тому ви гарантовано отримаєте саме той відтінок, який вибрали.

Відтінок: Коричневий. Теплий відтінок. Підходить для фарбування брів брюнеток і власниць темно-русявого волосся, яким подобаються тепло-коричневі кольори. Залежно від тривалості фарбування можна отримати різні відтінки: через 5 хвилин після нанесення волоски набувають колір молочного шоколаду, через 10-15 хвилин - більш яскравий, коричневий колір. Підходить як для використання в чистому вигляді, так і для змішування з іншими відтінками. Додає насиченості і теплоти.

Спосіб застосування: Підготуйте шкіру до фарбування (очистіть шкіру). Змішайте фарбу з окислювачем в пропорції 1: 1. Нанесіть суміш строго по бажаної формі фарбування, не виходячи за межі форми. Для фарбування використовуйте нейлонову кисть.
Час експозиції становить 5 - 15 хвилин і залежить від бажаного результату.
- 5 хвилин - делікатне фарбування.
- 10 хвилин - фарбування середньої щільності з ефектом татуажу.
- 15 хвилин - щільне забарвлення шкіри з максимально насиченим відтінком.
Змийте фарбу ватним диском, змоченим водою.

Об'єм: саше 5 мл фарба і 5 мл оксиду.

Купити Nikk Mole саше фарба + окислювач коричневий для для брів і вій в Україні, в Харкові, в Києві.

44 грн 55 грн
В наявності
100% гарантія оригінальна продукція

Способи доставки

Доставка “Нова Пошта”
Доставка “Justin”
Доставка “Укрпошта”

Способи оплати

Apple Pay
Картою “Master Card”
Картою “Visa”
Готівкою при самовивозі