ItalWax Гарячий плівковий віск White Chocolate 100 г

ItalWax Гарячий плівковий віск White Chocolate 100 г

 Плівковий віск - це єдиний різновид воску, який наноситься на шкіру тонким шаром незалежно від росту волосся. Робоча температура плівкового воску трохи нижча, ніж у класичного. Саме тому наносити плівковий віск слід обов'язково тонким шаром, товстий шар просто не встигне засохнути, і його буде важче зняти.

 Низька робоча температура плівкового воску для депіляції гарантує додаткову безпеку шкіри клієнта, знижує ймовірність опіків.

 Плівковий віск ItalWax Білий шоколад. Воскова депіляція позбавить вас небажаних волосків на тривалий час. Цей віск призначений для чутливої ​​шкіри. Застосовується на поверхні рук, тіла, ніг та інтимних місцях.

 Суміш підходить для ніжної та чутливої ​​шкіри будь-якого типу, чудово видаляє волосся різного ступеня та жорсткості. Віск наноситься шпателем, знімається лише за допомогою рук без використання паперу.

 Гранульований віск дуже зручний у застосуванні, швидко проходить процес нагрівання, а також майстру набагато простіше відміряти необхідну кількість воску перед процедурою. Робоча температура плавлення 40-42°C, завдяки чому виключаються будь-які опіки, при видаленні віск не залишає ніяких зламаних волосків.

Спосіб застосування: Розігрівати плівковий віск рекомендуємо лише у воскоплаві. Перед проведенням процедури потрібно підготувати шкіру клієнтів. Для очищення та дезінфекції зони, що депілюється, використовуються спеціальні гелі для депіляції, після очищення шкіру потрібно висушити за допомогою спеціального тальку для депіляції. Наносити віск можна лише на абсолютно суху шкіру.

Об'єм: 100 г

Країна виробник: Італія

Купити ItalWax гарячий плівковий віск білий шоколад 100 г в Україні, у Харкові, купити в Києві.

70 грн
В наявності
100% гарантія оригінальна продукція

Способи доставки

Доставка “Нова Пошта”
Доставка “Justin”
Доставка “Укрпошта”

Способи оплати

Apple Pay
Картою “Master Card”
Картою “Visa”
Готівкою при самовивозі