ITALWAX ВІСК SOLO GLOWAX ВИШНЯ 100г

ITALWAX ВІСК SOLO GLOWAX ВИШНЯ 100г

Рожева вишня - новий представник сімейства гарячих плівкових восків з різноспрямованим нанесенням. Унікальний блискучий склад, який не містить натуральних смол, робить віск ідеальним навіть для самої чутливої ​​шкіри, схильної до почервоніння.

Спосіб застосування:

1. Розігрійте Glowax в нагрівачі до 38/40 ° С; при оптимальній температурі він буде мати консистенцію рідкого меду. Перед використанням воску нанесіть його на тильну сторону долоні і упевніться, що він не обпікає.
2. Обробіть зону лосьйоном до депіляції і промокніть шкіру. Нанесіть тонкий шар тальку. 3. За допомогою шпателя візьміть необхідну кількість воску і нанесіть його з невеликим тиском; Переконайтеся, що аплікація має однакову товщину по всій її площі. Завершіть нанесення на ділянці, вільному від волосся.
4. Зачекайте поки віск затвердіє (близько 10 секунд). Натягніть шкіру і зніміть віск в напрямку, протилежному нанесення, різким рухом паралельно шкірі. Важливо: не наносите віск на одну і ту ж зону більше двох разів.
5. Після закінчення процедури, нанесіть лосьйон після депіляції Italwax.

Перше використання: перевірте шкіру на алергію, нанесіть віск на тильну сторону руки і дотримуючись всіх інструкція із застосування. Якщо по закінченні 24 годин побічних ефектів не спостерігається, використовуйте продукт на обличчі. Запобіжні заходи: Продукт не повинен бути використаний людьми похилого віку, людьми з діабетом або людьми, які приймають оральні ретиноїди. Під час вагітності можна використовувати віск, але можлива поява синців. Не використовуйте на шрамах, родимках, прищах, роздратованою або обгорілої на сонці шкірі або на шкірі, яка до цього мала побічні реакції при нанесенні депіляційних восків. Проконсультуйтеся з лікарем перед використанням, якщо ви приймаєте будь-які ліки, вливають на стан вашої шкіри, або якщо у вас є які-небудь шкірні захворювання. Зберігайте в недоступному для дітей місці.

Купити  ItalWax віск Solo GloWax Вишня 100г в Україні, в Харкові, купити в Києві.

90 грн
В наявності
100% гарантія оригінальна продукція

Способи доставки

Доставка “Нова Пошта”
Доставка “Justin”
Доставка “Укрпошта”

Способи оплати

Apple Pay
Картою “Master Card”
Картою “Visa”
Готівкою при самовивозі