Lycon soberry delicious hot wax 100 г (расфасовка)

  • Lycon
  • Артикул: 3598
  • Lycon
  • Артикул: 3598

ГАРЯЧИЙ ВІСК З АРОМАТОМ ПОЛУНИЦІ - SOBERRY DELICIOUS HOT WAX XXX
з ароматом полуниці і з діоксидом титану

Яскраво-рожевий, супер кремовий і гнучкий віск з ароматом полуниці. Створений із застосуванням новітньої і унікальної технології LYCON - додавання діоксиду титану. Дуже апетитно пахне і є надзвичайно ніжним для чутливих областей тіла. Ідеальний для бразильської депіляції!

Не містить глютену | не тестується на тваринах

Революційні гарячі воски від LYCON здатні видалити волоски завдовжки всього 1 мм! Ідеально підходять для коротких упертих волосків на будь-якій частині обличчя та тіла. Гарячі воски LYCON містять старанно підібрані природні заспокійливі інгредієнти, які живлять шкіру, надають їй почуття м'якості, гладкості та повністю видаляють волоски.

Гарячі воски LYCON діють при максимально низькій температурі та можуть без дискомфорту та подразнення застосовуватися 5 – 6 разів поспіль. Прекрасно підходять навіть для найчутливіших ділянок шкіри.

Гарячі воски LYCON можна нагрівати багаторазово: це не вплине на їх чудові якості, що схоплюють, еластичність і комфортність. LYCON — вірний помічник найкращих фахівців із бразильської епіляції!

Купити Lycon soberry delicious hot wax 100 г (расфасовка) в Україні, в Харкові, купити в Києві.

160 грн
В наявності
Способи оплати

Оплата на розрахунковий рахунок - реквізити надаються Менеджером інтернет-магазину.