Tea-tree perfect 100 мл Lycon

  • Lycon
  • Артикул: 3404

Tea-tree perfect 100 мл Lycon

  • Lycon
  • Артикул: 3404

МАСЛО TEA-TREE PERFECT

Видаляє липкі сліди після застосування воску серії STRIP, одночасно заспокоюючи і зволожуючи шкіру. Містить масло чайного дерева, добре відоме своїми корисними властивостями.

Обсяг: 100 мл
Торгова марка LYCON заснована визнаним косметологом. LYCON є надійним вибором професіоналів в кращих СПА і салонах в більш ніж 70 країнах.
завдяки застосуванню унікального поєднання високоякісних смол, бджолиного воску і чуттєвої ароматерапії стало можливим видаляти вперті волоски довжиною всього один міліметр! Розроблені фірмою LYCON надзвичайно еластичні і ніжні низькотемпературні воски живлять і кондиціонують шкіру, забезпечуючи комфорт навіть в разі найбільш чутливих типів шкіри.
Професіонали можуть довірити LYCON повне видалення волосся будь-яких типів.
Фірма LYCON отримала безпрецедентне визнання у всьому світі завдяки неперевершеній якості продукції та компетентності.
Асортимент складається з традиційних гарячих восків LYCON, заснованих на оригінальній формулі гарячого воску Лідії Джордан, унікальних гарячих восків LYCOJET, LYCOtec, а також двох дивовижних гібридних восках LYCOdream і Pinkini! LYCON також розробив ряд восків серії Strip, які легко видаляють волосся і не подразнюють шкіру. Всі воски доповнені гармонізують лосьйонами до і після, які роблять практично безболісним процес воскової епіляції.

Цілий спектр якісних восків від LYCON, що володіють привабливим кольором і запахом, дозволить професіоналам підібрати найкращу - перш за все легку і безболісну - комбінацію для повного задоволення клієнта.
Протягом десятиліть LYCON задає тон в області воскової епіляції в усьому світі, і займає провідне становище на ринку за якістю і ефективності продуктів.
Не дивно, що до продукції LYCON звертаються знаменитості і фахівці на п'яти континентах.

Купити Tea-tree perfect 100 мл Lycon в Україні, в Харкові, купити в Києві.

190 грн
В наявності
100% гарантія оригінальна продукція

Способи доставки

Доставка “Нова Пошта”
Доставка “Justin”
Доставка “Укрпошта”

Способи оплати

Apple Pay
Картою “Master Card”
Картою “Visa”
Готівкою при самовивозі