EKKOBEAUTY Хна для бровей Light Brown 7г

Хна для брів Light brown EKKOBEAUTY.

Фарбування брів хною EKKOBEAUTY - це гарантія красиво окресленої форми і природного відтінку. У фіналі процедури ви отримуєте досконалий результат з вираженим доглядають ефектом - більш пружні і блискучі волоски брів всього за одну процедуру.

Колір хни Light brown підходить для формування яскравої зовнішності з виразними бровами. Один з найбільш ніжних і делікатних тонів колекції, розроблений спеціально для зручності роботи з блондинками. Готове рішення з ідеальним результатом фарбування.

Відтінок: Light brown (делікатний теплий-коричневий). Призначений для дівчат з будь-яким типом зовнішності, темно-русявого і брюнеток.

Залежно від того, наскільки густо розвести хну перед фарбуванням, можна варіювати кінцевий результат: до рідкого стану - колір світло-коричневий, до стану соусу - колір виражений коричневий, до стану сметани - колір шоколадний.

Інструкція в комплекті.

Об'єм: 7 г.

США

Купити EKKOBEAUTY Хна для брів Light brown 7г в Україні, в Києві, в Харкові.

310 грн
В наявності
Способи оплати

Онлайн-оплата картою на сайті (VISA, MasterCard, ін. Через ApplePay, GooglePay в т.ч.), на розрахунковий рахунок - реквізити надаються Менеджером інтернет-магазину. Готівкою в оффлайн-бутіку при самовивозі.