Elan Фарба Deep Brow Tint, 05 SPICY warm brown, 20 мл

  • Elan
  • Артикул: 2799

Elan Фарба Deep Brow Tint, 05 SPICY warm brown, 20 мл

  • Elan
  • Артикул: 2799

Фарба для брів з тривалим ефектом «Deep Brow Tint», 04 ICY cold brown - інноваційна розробка бренду ELAN professional line - одна зі складових авторської системи фарбування брів SMART BROW TINTING SYSTEM.

Фарба працює тільки з окислювальним емульсією 3% SMART BROW TINTING SYSTEM.

Особливості:

  • не містить аміаку і етаноламіну, класичні луги в складі фарби замінені функціональним аналогом - розробкою нового покоління - революційним агентом, використання якого дозволило знизити процентний вміст оксідаціонних пігментів в складі фарби, тим самим зменшити можливий ризик виникнення алергічної реакції.
  • даний вид алкалайзера миттєво вступає в реакцію, виконуючи роль акселератора процесу окислення, що дозволяє фарбі моментально проявлятися на шкірі і волосках. Таким чином, фахівець, при необхідності, може відразу скорегувати форму брів.
  • склад фарби не має аналогів, водневий показник (pH) готової фарбувальної суміші дорівнює 7. Фарба для брів «Deep Brow Tint» ТМ ELAN professional line - це ПЕРША ФАРБА ДЛЯ БРІВ з нейтральним pH, яка не травмує волоски і не пересушує шкіру.
  • фарба має високий показник стійкості завдяки вмісту запатентованого компонента Heliogenol ™ by Sederma (Франція), який захищає колір від вигорання, а волоски від впливу УФ-променів.
  • фарба має приємний аромат, що дозволяє зробити процес фарбування більш комфортним для клієнта.
  • стійке фарбування шкіри - до 14 днів, волосків - до 30 днів (в залежності від типу шкіри і структури волосків).

Спосіб застосування:

змішайте фарбу для брів «Deep Brow Tint» ТМ ELAN professional line з окислювальним емульсією 3% в пропорції 1: 1 в неметалевій ємності, використовуючи мірну ложку, яка входить в комплект. Якщо є необхідність надати кольорам основний палітри фарби додаткової глибини і більшої насиченості або створити новий відтінок, використовуйте бустер-концентрат «Eyebrow Tint Colour Booster» ТМ ELAN professional line в кольорі 06 INDIGO або 07 ORANGE згідно пропорції змішування: Фарба для брів (49%) + окислювальна емульсія (49%) + бустер-концентрат (2%) = барвна суміш (100%). Увага! Чим більше використовується бустера-концентрату, тим ближче буде фінальний відтінок до кольору бустера (синього або помаранчевого). Нанесіть фарбувальну суміш на брови. Залежно від бажаного результату, залиште фарбу на 5-10 хвилин. Після закінчення зазначеного часу змийте залишки фарбувальної суміші за допомогою ватного диска, змоченого водою.

Відтінок: 05 SPIСY warm brown - глибокий ТЕПЛА коричневий.

Об'єм: 20 мл.

Інструкція в комплекті.

Україна

Купити Elan Фарба Deep Brow Tint, 05 SPICY warm brown для брів з тривалим ефектом, 20 мл, SMART BROW TINTING SYSTEM в Україні, в Києві, в Харкові.

205 грн
В наявності
100% гарантія оригінальна продукція

Способи доставки

Доставка “Нова Пошта”
Доставка “Justin”
Доставка “Укрпошта”

Способи оплати

Apple Pay
Картою “Master Card”
Картою “Visa”
Готівкою при самовивозі