Регенеруюча гіалуронова сироватка допомагає відновити природне вироблення гіалуронової кислоти у шкірі, забезпечує довгострокове зволоження на весь день. Перешкоджає зневодненню шкіри через зміну температури та вологості. Активно омолоджує шкіру, зменшує глибину дрібних мімічних зморшок та запобігає появі нових. Освіжає та тонізує.
При курсовому застосуванні гіалуронова сироватка відновлює текстуру шкіри та пом'якшує її, надає сяйва та здоровий зовнішній вигляд. Тривале використання сироватки сприяє накопиченню гіалуронової кислоти у верхніх шарах шкіри і як результат шкіра стає більш пружною та зволоженою.
Вік: 20+
Активні компоненти:
Спосіб застосування: вранці або ввечері нанести декілька крапель сироватки на очищену шкіру обличчя та шиї, легкими масажними рухами рівномірно розподілити сироватку. Рекомендується курсове використання сироватки кожен день на протязі одного місяця. Сироватка може використовуватися як самостійний засіб для догляду за шкірою обличчя та шиї або в комплексі косметичних процедур як фінішний засіб після зняття альгінатної маски.
Флакон 15 мл розрахований на 25-30 використань – повний курс 1 місяць
Aqua (Water), Propylene Glycol, Glycerin, Urea pura, Sacred Lotus Flower Leaf Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Polysorbate-20, Phenoxyethanol, Аllantoin, Xanthan gum, Sodium Hyaluronate (LMW), Sodium Hyaluronate (HMW), Fragrance.
Об'єм: 15 мл
Кількість застосувань: розрахований на 25-30 використань
Термін придатності: 18 місяців з дати виготовлення
Термін зберігання після відкриття: 6 місяців
Країна-виробник: Україна
Способи доставки
Способи оплати